Jump to content

Bugged- Server "rpg"

acdLOOL
 Share

Recommended Posts

@acdLOOLZEW

Melodia este foarte frumoasa.. Daca te gandesti bine, si te uiti la acest videoclip , iti dai seama ca e adevarat, intr-o mare parte.. Adica, cam asa s-a ajuns, multi copiii sunt mici, pe server care fac DM foarte exagerat. Ei doar atat stiu intr-un joc virtual.. Nu ai ce sa le ceri.. In viata reala, se injura ca niste "copii fara minte".. 

Ai dreptate, intr-un fel.. Dar voi trebuie sa schimbati "viitorul" acestui server, sa nu mai fie DM / si tot felu de .. probleme de genu. Sa fie respect !

Din pacate, asta e. Nu poate fi un server 1000/1000 plin cu oameni cu capul pe umeri. Majoritatea nu vor sa respecte regulile, altii nu stiu notiunea de RP.

Oricum serverul e tinut sub control destul de bine.

Am vazut ca ai mai postat odata acest video, ce asteptari ai ? Sa-ti dam 1+-uri ? Video-ul n-are sens, nu este un server RP Hard. | Video-ul este injositor, ai editat cred ca cu programul acela de la Windows, l-ai facut de .. iti sugerez Sony Vegas PRO. O seara buna.

@Alexx. Sa stii , nu esti cel mai tare la editat( nu spun ca eu stiu sa editez ).Te lauzi ca stii sa faci  si tu videouri, a incercat baiatu' sa faca si el ceva, un videoclip destul de frumos.

ON:Adevarat, ar trebui mai mult respect. fara DM-isti, dar sunt unii copii care nu stiu ce inseamna ''RPG''.

Ai mai postat un topic cu acest video, cersetorule de + uri, dar stai.... nu te ridici la nivelul meu.

hater, postez de 2000 de ori ca sa iau bani de pe yt, probleme?

Am vazut ca ai mai postat odata acest video, ce asteptari ai ? Sa-ti dam 1+-uri ? Video-ul n-are sens, nu este un server RP Hard. | Video-ul este injositor, ai editat cred ca cu programul acela de la Windows, l-ai facut de .. iti sugerez Sony Vegas PRO. O seara buna.

Se numeste sony vegas pro uite,cred ca ai cautat in carti sa vezi cum se numeste.

Ps; Pentru haterii mei si in acelasi timp fani: Nu am nevoie de +-uri, am nevoie de vizionari pe youtube saloth, sa faceti si voi ceva asemanator ca va rupeti mainile pe mouse. sal0th.

Edited by acdLOOLZEW

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.