Jump to content
viciu

Intrebari / Nelamuriri / Questions

Recommended Posts

"Alte reguli:
#Cei care sunt inactivi o perioada mai mare de timp o sa le fie scoase la vanzare toate bunurile."

Se poate spune o perioada cu aproximatie ? Este stabilita ? Cred ca multi vor sa stie daca pot lasa jocul o saptamana sau o luna sau cat nu sunt acasa !

@@CosminESV, de la 3 luni in sus esti considerat inactiv si cei banati permanent sunt considerati inactivi dupa aprox. o luna.

O intrebare , daca careva nu intra ceva timp pe server si are casa si o vrea alt player , cum se procedeaza ? Ii se vinde ca celui care nu a intrat de mult pe server ?

O intrebare , daca careva nu intra ceva timp pe server si are casa si o vrea alt player , cum se procedeaza ? Ii se vinde ca celui care nu a intrat de mult pe server ?

Daca acel jucator este inactiv de 3 luni, casele vor fi scoase la vanzare cu un anumit pret, iar care ajunge primul cu $ la ea...o cumpara.

Din cate stiu nu se va face licitatie pentru ca sunt foarte multe case inactive.

Am  si  eu  o  problema  nu  imi  mai  merge  sv de  o  zi  si  ceva  ma  tot  connectez  intr-una  dar  degeba  imi  spune.

"The server didn't respond.Tryng...."

Ce  pot  face  in  acest  caz ..?

Am  si  eu  o  problema  nu  imi  mai  merge  sv de  o  zi  si  ceva  ma  tot  connectez  intr-una  dar  degeba  imi  spune.

"The server didn't respond.Tryng...."

Ce  pot  face  in  acest  caz ..?

Poate nu ai clientul potrivit.

De ce se confisca drogurile cand te prinde politie? E ce-a mai mare prostie din serveru asta, daca e job de se se confisca? Poate la uni ala e singurul job pe care il face. Faceti un loc pentru joburi ilegale pe server si gata.

De ce se confisca drogurile cand te prinde politie? E ce-a mai mare prostie din serveru asta, daca e job de se se confisca? Poate la uni ala e singurul job pe care il face. Faceti un loc pentru joburi ilegale pe server si gata.

E ILEGAL!

la cereri unban, iti cere IP....adica?

Intra pe google si scrie "show my ip" si o sa-ti spuna asa "Your public IP address is XX.XX.XX.XX (si iei ip de acolo si il pui la cererea de unban.)

Edited by MARTAZEW

Domnu Tibi, cand o sa ne bagati si noua masini din nou la DS si o sa fie la acelas pret ?

Intra pe google si scrie "show my ip" si o sa-ti spuna asa "Your public IP address is XX.XX.XX.XX (si iei ip de acolo si il pui la cererea de unban.)

mersi!

Salut. Vreau si eu sa stiu daca eu cand vreau sa ma bag pe sleep intru in casa si atat sau cum fac.. PLS vreua sa stiu si eu :-)

dc s'a bagat asigurarea? ii o prostie parerea mea...daca tot ati bagato trebuia sa mariti si castigurile de la joburi...

Salut. Vreau si eu sa stiu daca eu cand vreau sa ma bag pe sleep intru in casa si atat sau cum fac.. PLS vreua sa stiu si eu :-)

Nu ca sa te bagi pe sleep trebuie sa ai casa ta sau sa inchirezi o casa cu comanda /rentroom ia apoi daca vrei sa nu primesti kick dupa 60min ca ai stat afk scri /sleep.

Mai am o intrebare cum inchiriez o casa si cum fac cu rentroom-ul ala ... PLS ca sunt incepator...explicatimi si mie ....:::...MS ENDIOS

salut. daca ma bag pe /sleep si ies din joc mai primesc respect points ??? :mellow: 

Mai am o intrebare cum inchiriez o casa si cum fac cu rentroom-ul ala ... PLS ca sunt incepator...explicatimi si mie ....:::...MS ENDIOS

Deci te duci langa o casa (cea pe care vrei sa o inchirezi ce la care iti convine chiria care poate fi cuprinsa intre 1-5.000) si dai /rentroom dupa ce ai dat poti  sa te pui pe /sleep daca nu ai inteles explicatia dai /sms sau /call 50018 si iti arat personal.