Jump to content
viciu

Intrebari / Nelamuriri / Questions

Recommended Posts

On ‎7‎/‎23‎/‎2018 at 9:01 PM, PandaFK said:

cum dau lvlup ??

Pentru a da level up trebuie sa tastezi comanda [/buylevel], daca ai Respect Point-urile necesare.

Cum pot sa cresc rank-ul de pe forum? Spre exemplu, eu am acum rank 2 Buster si vreau Rank 3 Lil'G.

Cand intru pe joc, loading screen clipeste intr-un fel ciudat... Nu stiu cum sa explic dar se aprinde si se deschide zici ca ar fii ecranul spart dar dupa ce ma loghez, totul e ok. De la ce o fii oare? Multi imi spun ca e de la Add-on.... HELP! 😞 

Dupa parerea mea, atunci cand un admin da reject unei cereri de intrare in factiune a unui player, ar trebuii sa scrie si motivul pentru care player-ul respectiv a primit reject, deoarece este dezamagitor sa crezi ca ai facut o cerere buna, dar apoi sa primesti reject fara macar sa cunosti motivul.

Am avut un cont de samp pe serverul blue.bugged, cu numele lKyD(premium) care s-a sters, puteti sa ma ajutati?

Am si eu o problema. Tasta 'Enter' nu imi merge pe SAMP. Pe browse si in general imi merge tasta, nu e de la tastatura, doar in SAMP nu merge. Stiti care ar fi problema?

On 1/27/2019 at 5:52 PM, Alexandru Hechel said:

Dc nu imi merge sa bag serverul blue imi apare cu retriving info si prostii deastea.

Folosește dns-ul : blue.bugged.ro; Și asteapta cateva secunde.

On 3/15/2019 at 10:30 PM, Aleex_20 said:

Am si eu o problema. Tasta 'Enter' nu imi merge pe SAMP. Pe browse si in general imi merge tasta, nu e de la tastatura, doar in SAMP nu merge. Stiti care ar fi problema?

1. Incearca sa intri in optiuni la tastatura si sa sa selectezi default.

2. Vezi daca ai instalat corect driverele.

3. Vezi daca are vre o probleme cablul de la tastatura (gen e calcat, sau s-a luat protectia de pe el etc.)

4. Vezi daca ai placa de baza defecta, daca nu esti priceput in a demonta sau asambla un pc, ca in cazul meu :), te poti duce la un service, dar inainte sa faci asta ti-as recomanda sa imprumuti sau sa faci rost si de o alta tastatura si sa incerci daca-ti merge.

Sper ca te-am ajutat, succes!

On 1/18/2019 at 2:16 AM, MONDO said:

Dupa parerea mea, atunci cand un admin da reject unei cereri de intrare in factiune a unui player, ar trebuii sa scrie si motivul pentru care player-ul respectiv a primit reject, deoarece este dezamagitor sa crezi ca ai facut o cerere buna, dar apoi sa primesti reject fara macar sa cunosti motivul.

Lider*

On 1/8/2019 at 7:11 PM, .Terror. said:

Cum pot sa cresc rank-ul de pe forum? Spre exemplu, eu am acum rank 2 Buster si vreau Rank 3 Lil'G.

Comentand la topicuri sau postand unele.

On 1/12/2019 at 2:57 PM, XUnknownUserX said:

Cand intru pe joc, loading screen clipeste intr-un fel ciudat... Nu stiu cum sa explic dar se aprinde si se deschide zici ca ar fii ecranul spart dar dupa ce ma loghez, totul e ok. De la ce o fii oare? Multi imi spun ca e de la Add-on.... HELP! 😞 

Incearca sa iti iei SA:MP-ul si incearca sa intri in joc cu el default, vezi in asa fel daca este o problema la modpack sau la altceva

On 1/8/2019 at 7:11 PM, .Terror. said:

Trebuie sa faci mai multe post-uri.

Salut Tibi ! Te respect maxim si as dorii din toata inima mea sa primesc unban https://bluepanel.bugged.ro/unban/view/1151694 aici se afla ban-ul pe care eu l-am primit si a fost inchis de un admin de level 4 si ma gandeam ca mai bine apelez la tine! Sa iti explic tot:Eu eram cu colegul meu Maryuss si ne antrenam pt war cand dintr-o data sunt tp-tat la adminul TheGhost ..i-am dat tot ce trebuie pe Supremo si a cautat in tot pc-ul un cheat ca sa imi dea ban si el a gasit unu in downloads pe chrome de acum 3 zile .. acolo era un SurFly care era sters si nu se mai gasea nicaeri in PC dupa omu mi-a dat ban ! Deci va asigur ca nu folosesc  cheaturi , acel surfly il foloseam ca sa ma distrez pe servere fantoma. Niciodata pe bugged joc din 2014 si nu as putea face asa ceva ! Te rog eu mult da mi unban am donat pana acum 900 de ppuri si nu as face asa ceva contului meu ! Te respect maxim si te rog fa ceva ! ❤️ Numele meu este AndreyRoLK

TE ROG ❤️

Salut Tibi ! Te respect maxim si as dorii din toata inima mea sa primesc unban https://bluepanel.bugged.ro/unban/view/1151694 aici se afla ban-ul pe care eu l-am primit si a fost inchis de un admin de level 4 si ma gandeam ca mai bine apelez la tine! Sa iti explic tot:Eu eram cu colegul meu Maryuss si ne antrenam pt war cand dintr-o data sunt tp-tat la adminul TheGhost ..i-am dat tot ce trebuie pe Supremo si a cautat in tot pc-ul un cheat ca sa imi dea ban si el a gasit unu in downloads pe chrome de acum 3 zile .. acolo era un SurFly care era sters si nu se mai gasea nicaeri in PC dupa omu mi-a dat ban ! Deci va asigur ca nu folosesc  cheaturi , acel surfly il foloseam ca sa ma distrez pe servere fantoma. Niciodata pe bugged joc din 2014 si nu as putea face asa ceva ! Te rog eu mult da mi unban am donat pana acum 900 de ppuri si nu as face asa ceva contului meu ! Te respect maxim si te rog fa ceva ! ❤️ Numele meu este AndreyRoLK

Salut Tibi ! Te respect maxim si as dorii din toata inima mea sa primesc unban https://bluepanel.bugged.ro/unban/view/1151694 aici se afla ban-ul pe care eu l-am primit si a fost inchis de un admin de level 4 si ma gandeam ca mai bine apelez la tine! Sa iti explic tot:Eu eram cu colegul meu Maryuss si ne antrenam pt war cand dintr-o data sunt tp-tat la adminul TheGhost ..i-am dat tot ce trebuie pe Supremo si a cautat in tot pc-ul un cheat ca sa imi dea ban si el a gasit unu in downloads pe chrome de acum 3 zile .. acolo era un SurFly care era sters si nu se mai gasea nicaeri in PC dupa omu mi-a dat ban ! Deci va asigur ca nu folosesc  cheaturi , acel surfly il foloseam ca sa ma distrez pe servere fantoma. Niciodata pe bugged joc din 2014 si nu as putea face asa ceva ! Te rog eu mult da mi unban am donat pana acum 900 de ppuri si nu as face asa ceva contului meu ! Te respect maxim si te rog fa ceva ! ❤️ Numele meu este AndreyRoLK

On 8/8/2019 at 2:09 PM, AndreyRoLK said:

IMI VREAU CONTUL INAPOI!

Poti face cerere unban. Daca aceasta iti este respinsa, inseamna ca sunt motive intemeiate pentru care nu primesti.

Buna, as vrea sa ma ajute cine se pricepe la sanny builder.

Vreau sa fac o comanda cu mai multe id uri:

"Participanti: id(s/c/s), id, id si id."

Multumesc mult!

Edited by SinK0de